ON OFF - London Fashion Week #LFW 2017 - Deborah Milner, Nick Knight & Daphne Guinness @ Show Studio


Ostatni i chyba najciekawszy dzień pokazów podczas Londyńskiego Tygodnia Mody! Kosmiczna kolekcja ON OFF prezentowana podczas mini koncertu. Ilość bodźców w czasie pokazu - kolorystyka, forma, dźwięk to istne show i uczta dla zmysłów. Podobnie jak w poprzednim sezonie w ramach prezentacji kolekcji Tata Naka, tym razem na wybiegu ON OFF został wyznaczony punkt i ścianka, gdzie powstały zdjęcia do lookbooka marki.


Pokaz Sharon Wauchob podobnie jak w poprzednim sezonie odbył się w kościele. Tym razem na środku sali głównej zainstalowany został ogromny, podświetlany balon, który utrudniał fotografom pracę a widzom przysłaniał modelki. Jednak ten swoisty zabieg scenograficzny poniekąd zmuszał do skupienia i refleksji o które czasami trudno w tej całej modowej pogoni.Alexander White i kameralna prezentacja najnowszej kolekcji butów to piękna kwiatowa kompozycja, stworzona wprost do zdjęć na social media. Soczyste kolory, przeplatane metalicznym blaskiem i kwiatowe motywy to główne akcenty na nadchodzącą wiosnę.


Jamie Wei Huang - prezentacja strukturalnej i przestrzennej a jednocześnie casualowej kolekcji przy akompaniamencie fortepianu wprowadziła lekko nostalgiczny klimat. Klasyczny jeans w niesamowitej odsłonie to modowe skarby, które z przyjemnością widziałabym w swojej garderobie.Deborah Milner - prezentacja interaktywnej kolekcji w legendarnym Show Studio, gdzie pojawił się sam mistrz fotografii - Nick Knight z którym miałam przyjemność porozmawiać! :) Niesamowite przeżycie i impuls do dalszego działania i realizacji marzeń... Na evencie pojawiła się również Daphne Guinness, która zaprezentowała jedną z kreacji autorstwa projektantki.
Ten post został dodany poniedziałek, 9 października 2017 i został oznaczony tagiem , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Jedna odpowiedź na “ ON OFF - London Fashion Week #LFW 2017 - Deborah Milner, Nick Knight & Daphne Guinness @ Show Studio ”