Merry Christmas x Biedronka Kids

Jakiś czas temu miałam okazję pierwszy raz pracować przy sesji w pełni skupionej na dzieciach. Siedem dni zdjęciowych, rozłożonych na dwa tygodnie pracy przy różnych planach z pełną scenografią i dziećmi w różnym wieku - od niemowlaków do 10-latków to nie lada wyzwanie. Zupełnie inaczej wygląda stylizacja dzieci niż praca z modelkami. Nadruk na piżamce i bohaterowie bajek mogą stać się powodem płaczu, radości a nawet kłótni, dlatego najważniejsze jest podejście do dzieci i dobre przygotowanie.. ;) Pomimo wszelkich trudności, momentów zwątpienia i słabości, dzieci są bardzo wdzięcznym materiałem do zdjęć ;) a jeśli potrafimy się z nimi zaprzyjaźnić to taka współpraca jest czystą przyjemnością i daje dużo satysfakcji.

Zobaczcie sami! :) Cuteness overload... ;)

Wesołych Świąt dzieciaki i dorośli!;)


set design: Katarzyna Kazimierczyk
styling: Ewa Michalik
stylist assistant: Marta Małyska
photo assistants: Arek Stan & Piotr SzewcTen post został dodany niedziela, 24 grudnia 2017 i został oznaczony tagiem , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Jedna odpowiedź na “ Merry Christmas x Biedronka Kids ”

  1. Fucoxanthin Reviews Finally, in case you want to keep the weight reduction you have got completed through Phentermine, you must follow an intensive diet, to be able to consist of controlled weight-reduction plan software at the side of ordinary required exercising supplemented by means of the food plan capsules.https://www.supplementinspect.com/fucoxanthin-reviews/

    OdpowiedzUsuń