Talia - lookbook & campaign a/w 2017/18 backstage

TALIA Płaszcze i Kurtki - lookbook & campaign a/w 2017/18 backstage

photo: Kasia Balicka
model: Justyna Gołębiowska / MILK
make up & hair: Patryk Nadolny
production, styling & creative direction: Ewa Michalik
shoes: PRIMAMODA

Mimo początkowych przeciwności losu i małych problemów organizacyjnych udało nam się poskładać wszystko w spójne story. Nieprzerwany ciąg zbiegów okoliczności i pogoda - na całe szczęście niespójna z prognozami sprzyjały nam na planie. Zapowiadane od rana burze, wstrzymały się do wieczora a na czas sesji, zamówione wcześniej słońce towarzyszyło nam w wirze pracy! :)

Prawdziwe życie stylisty to istna siłownia albo cygański tabor - jak kto woli... ;) 


Patryk, który pierwotnie miał zajęty termin i mógł nam tylko przygotować rano Justynę do sesji - pojechał z nami, bo okazało się, że ma równocześnie zdjęcia za ścianą! Natomiast kolidująca z naszym planem rezerwacja, była sprawką Dominiki Śnieg, która również poprosiła mnie o stylizacje dla modela do testów. Tylu przypadkowych powiązań nigdy bym się nie spodziewała! :)


Cały lookbook ustrzeliliśmy w rekordowym tempie - 12 stylizacji w 3 godziny! Z czego przez dwie godziny miałam dwie sesje na jednym planie. Można? Można! :) Kasia, która okazała się fotograficznym snajperem i doskonale zorganizowana współpraca z Justyną pozwoliły nam na powrót do każdej stylizacji i skupienie się na detalach - dream team w turbo akcji! Efekty już niebawem! Stay tuned! ;)

Ten post został dodany czwartek, 7 września 2017 i został oznaczony tagiem , , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze