Fashion Scout - London Fashion Week #LFW 2017

Fashion Scout - London Fashion Week #LFW 2017

Od kiedy tylko zaczęłam planować wyjazd na kolejną edycję Londyńskiego Fashion Week’a wszystko wskazywało na to, że tym razem się nie uda. Dostałam duże zlecenie z terminem nie do ruszenia, akurat na pierwszy dzień pokazów (15.09.2017). Nikt znajomy nie miał czasu, miejsca ani możliwości żeby mnie przygarnąć na te kilka dni, ale bardzo chciałam i w ostatniej chwili wszystko zaczęło układać się w szalony, ale całkiem realistyczny plan.Kupiłam bilety, postanowione! Z nieba spadła mi Kat Terek, która w momencie kiedy buszowałam po Airbnb w poszukiwaniu pokoju - zaprosiła mnie do znajomych na Facebooku. Zwykle przyjmuję do znajomych osoby, które znam, ale była 2:00 w nocy i siedziałam jak zwykle nad zdjęciami i milionem innych spraw a powiadomienie wyskoczyło w decydującym momencie. Dzięki Kasiu! :)Termin lotu ustaliłam tak, by zdążyć na pierwsze pokazy w niedzielę. Dlatego po całym dniu na planie, ekspresowym pakowaniu i 1,5 h snu byłam w drodze na lotnisko. To jak najlepiej ubrać się na podróż, by prosto z samolotu biec prosto na pokazy powinno być pewnie dokładnie przemyślane… Jednak przygotowany zestaw wcisnęłam do walizki i chwyciłam w ostatniej chwili przedłużoną katanę z Reserved, ciepły sweter, który w ten chłodny poranek w Londynie uratował mi życie, włożyłam do plecaka, kapelusz zabrałam w rękę, tak by nie ucierpiał w walizce i w drogę! ;)

Typowy scout albo nawet zwyczajny Polski harcerz… ;) Ważne, że wszystko się udało, bo życie pisze dla nas własne scenariusze!

katana, spodnie i torebka: Reserved
kapelusz: Sterkowski
buty: PRIMA MODA
szalik: Cado

Ten post został dodany sobota, 23 września 2017 i został oznaczony tagiem , , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

4 Odpowiedzi na “ Fashion Scout - London Fashion Week #LFW 2017 ”