Trójkąt VII - plener fotograficzny / backstage

Tym razem w ramach Trójkąta spotkaliśmy się na Dolnym Śląsku w Rancho Lavender. Magiczne miejsce i magiczny czas (07.07.2017) ! Fotograficzne spotkanie ze znajomymi i kolejne nowe twarze do utrwalenia na zdjęciach i w pamięci...

Cudowny zwierzyniec z towarzyskim czarnym koziołkiem - Czesławem na czele, piękna pogoda i bliskość natury to wszystko czego mi trzeba do kumulowania pozytywnej energii. Spacer na boso, zaraz po deszczu z moją młodszą, plenerową siostrą w zwiewnych koszulach nocnych i dziecinna beztroska to chwile, na które warto czekać! 

Marta Socha, Ola Skorupska, Ewa Michalik (ja ;)), Megi Bubu, Magda Bielecka
Magda Bielecka i Czesław w obiektywie Marcina Twardowskiego ;)

Indiańskie tipi, wodza Tomasza i całonocne pląsy przy ognisku, leżenie na polu (no może rabatce) lawendy pod gwieździstym niebem i malownicze wschody słońca pozostaną na długo w pamięci! :) 

Magda BieleckaNie sposób opisać ani nawet streścić to wszystko, co kryje w sobie trójkąt. Jednak z ręką na sercu mogę przyznać, że był to jeden z najlepszych plenerów na jakich dotychczas byłam. Więcej możecie zobaczyć na zdjęciach (kilka kradzionych z małego obrazka Pawła Brzezinskiego) a na efekty sama czekam z niecierpliwością! :)

Agnieszka Surdej w roli Goluma ;)Malwina Krupa

Magda Bielecka
Albert Zięba (Finch)

Dominik Nowak i Tomasz Warzyński
Megi Bubu

Magda Bielecka i Weronika Wiśniewska ( Veroszka <3 )


Karolina Maderska w roli dziewczynki z kubka ;)

Ten post został dodany środa, 12 lipca 2017 i został oznaczony tagiem , , , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

5 Odpowiedzi na “ Trójkąt VII - plener fotograficzny / backstage ”