Diligent photoshoot by Andrew Tarnawczyk & backstage from Michałowice

Spontaniczna, przedplenerowa sesja we Wrocławiu z Andrzejem Tarnawczykiem i Piotrem Dębskim, była idealną rozgrzewką przed Michałowicami. Do zdjęć przygotowałam stylizacje od marki Diligent, która kilka dni wcześniej wygrała konkurs Fresh Fashion i miała swój pokaz w Warszawie. Inspirujące formy i kolory zachęciły wszystkich do działania na tyle, że Piotrek wysiadł z pociągu żeby do nas dołączyć! :)

Po doskonałej rozgrzewce przyszedł czas na kolejny, już siedemnasty Plener w Michałowicach. Do Teatru Cinema jeżdżę od samego początku, kiedy to Piotr Pietryga w 2011 roku zaprosił mnie do udziału, jeszcze w roli modelki. Spotkania fotograficzne stały się dla mnie na tyle ważne i bliskie, że napisałam o uczestnikach moją pracę magisterską. Tym razem miałam okazję pomóc ekipie Studia Metrage w realizacji reportażu video, którego efektów już nie mogę się doczekać!

Plenerów w tym magicznym miejscu nie można opisać... Trzeba tam być, przeżywać i tworzyć. A efekty naszych fotograficznych poczynań niech będą pamiątkową widokówką.. ;)


Andrew Tarnawczyk i Angela Olszewska w kombinezonie Diligent

Ada Gruszka i Malwina Krupa

Ekipa Studia Metrage w przerwie pomiędzy wywiadami

Piotr Dębski i Małgorzata Mikołajczak

Złoty Widok

Justyna Gołębiowska w zestawie marki Hojnatzka

Andrew Tarnawczyk i Justyna Gołębiowska

Adrian Błachut, Przemysław Matląg, Kinga Kuczek, Amanda Kubiak, Ola Kazimierczak, Justyna Gołębiowska i ja podczas nieoczekiwanego spotkania na trasie... ;)

Ten post został dodany poniedziałek, 5 czerwca 2017 i został oznaczony tagiem , , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze