Irregular triangles

W codziennej garderobie bardzo cenię sobie uniwersalne rozwiązania. Od jakiegoś czasu staram się uszczuplić ilość posiadanych ubrań, co niestety w moim przypadku chyba graniczy z cudem, jednak wybierając nowe rzeczy zdecydowanie stawiam na te proste, uniwersalne i wielofunkcyjne. Każdy element ma w sobie potencjał do stylizacji i pokazania go każdorazowo w nieco innej odsłonie, jednak szal CADO onieśmiela ilością możliwości i zastosowań. W tej nieco bardziej odświętnej stylizacji prezentuję tylko trzy sposoby noszenia tego transformersa wśród chust i szalików. ;) A gwarantuję, że można z niego wycisnąć zdecydowanie więcej... 

W tym wypadku do szala dobrałam spódnicę M.Unique o zbliżonym geometrycznym motywie i kolorystyce. W połączeniu z taliowanym trenczem marki Drunklegends z rozkloszowanym dołem - idealnym do tego typu spódnic z koła, tworzą harmonijny zestaw. Mocne akcenty zrównoważyłam czarną koszulką i rajstopami. 

Która z trzech kombinacji Wam się podoba? :)

szal: Cado
trencz: Drunklegends
spódnica: M.Unique
rajstopy: Gabriella
torebka i buty: Primamoda
tren

Ten post został dodany niedziela, 16 kwietnia 2017 i został oznaczony tagiem . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

3 Odpowiedzi na “ Irregular triangles ”