Swap Party - Moksial w Szklarskiej Porębie

Swap party wpisuje się w nurt ekologiczny. Nie wyrzucając rzeczy na śmietnik tylko wymieniając je między sobą dbamy o środowisko. Ubranie, które wyląduje na śmietniku, zalega tam dziesiątki lat, albo zostanie zutylizowane i wówczas do atmosfery przedostają się trujące związki. Kupując kolejną rzecz, warto pamiętać, że na jej produkcję zużyto wiele surowców.

W minioną sobotę miałam przyjemność udzielać porad dotyczących stylizacji i doboru ubrań do sylwetki w MOKSiAL w Szklarskiej Porębie. SWAP PARTY to bardzo ciekawa alternatywa dla typowych zakupów w galeriach handlowych. Na tego typu eventach niejednokrotnie można trafić na prawdziwe perełki. W przypadku kiedy szafa pęka w szwach a i tak nie mamy co na siebie włożyć warto pomyśleć o zmianach. Sprzedaż lub wymiana nowych ubrań, które zostały kupione pod wpływem impulsu na wyprzedaży i zalegają w szafie czekając na swoją kolej, jest świetnym rozwiązaniem. Wystawianie ubrań w internecie jest zwykle czasochłonne i mozolne a spotkanie może być miłą odmianą i okazją do wymiany ubrań, dodatków, torebek, biżuterii oraz spostrzeżeń dotyczących ich łączenia.

Podczas imprezy można było skonsultować ze mną swoje wybory i rozwiać wątpliwości dotyczące dopasowania ubrań do sylwetki. Dodatkowymi atrakcjami były porady i usługi dietetyka, wizażystki i manikiurzystki.

Dotychczas do garderoby zapraszałam tylko najbliższe koleżanki i znajome, jednak cały czas rozważam organizację tego typu spotkania we Wrocławiu. Co wy na to? :)
Ten post został dodany czwartek, 8 grudnia 2016 i został oznaczony tagiem , , , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze