Po psu ta moda - Klimat i czar lat 60-tych

zdjęcia: IlonaCelina.com
agencja modelek: DT Psy Mirona
trener personalny: Krzysztof Tatar - Trener psów
studio: STUDIO KWADRAT


Niezmiernie mi miło, że miałam okazję przygotować stylizację dla przesympatycznego czworonoga inspirowaną okładką Vogue'a w tak szczytnym celu! Więcej o akcji  - PO PSU TA MODA! :)


"Okładka Vogue’a z Wilhelminą Cooper powstała 50 lat temu. Widoczny klimat i czar lat 60-tych - jest kobieco, kolory przykuwają wzrok i królują dodatki, którym trudno odmówić uroku. Takie okładki drukowane na papierze o zupełnie innej jakości niż ta, do której obecnie przywykliśmy – budzą sentyment, uśmiech, ale i sporą fascynację. Może dlatego, że sami chętnie przenosimy się w te czasy podczas tematycznych imprez przebieranych, z zaciekawieniem śledzimy losy (i stroje!) bohaterów serialu „Mad Man” i co jakiś czas zapuszczamy się w zakamarki szaf naszych rodziców i dziadków, by wyłowić z nich prawdziwe perełki. Nigdy nie wiadomo kiedy trendy z poprzednich dekad powrócą w łaski kreatorów mody, a tym samym trafią do sklepów, a z nich na ulice. Może się więc zdarzyć, że przy przeglądaniu rodzinnych albumów zamiast okrzyku: „O rety! Co Wy mieliście na sobie?!”, pojawi się nerwowe pytanie o to, gdzie się podziała ta piękna kurtka czy buty.
Psia modelka wygląda na bardzo zadowoloną, że przypadła jej taka stylizacja. Nie tylko jest niezwykłe wyrazista i pięknie komponuje się z kolorem jej sierści , ale – co najważniejsze – nie krępuje ruchów i idealnie pasuje do malinowej obróżki. Ta ostatnia, to pewnie zresztą jej ulubiony dodatek z tej sesji – jest przecież atrybutem piesków, które już mają dom. Byłoby cudownie gdyby nasza podopieczna dołączyła do tego szczęśliwego grona i to jak najprędzej!"

Po psu ta moda

Ten post został dodany poniedziałek, 30 listopada 2015 i został oznaczony tagiem , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze