XI Plener fotograficzny w Michałowicach

Kolejny plener fotograficzny za nami... Tym razem w styczniu spotkaliśmy się w tym magicznym miejscu żeby zrealizować swoje autorskie projekty zdjęciowe, posiedzieć przy kominku i rzucić w artystyczny wir pracy. 

Jako weteranka i pani magister broniąca się niegdyś pracą naukową opartą o powstającą tu rok rocznie fotografię już dawno odkryłam wszystkie zakamarki, elementy wystroju, pokoje i panujące tu nastroje... Jednak mimo upływu czasu, za każdym razem pojawia się coś nowego.
Ciekawe osoby, nowe doświadczenia... Tym razem również wyzwania w roli styliski.

Bardzo się cieszę, że nareszcie poznałam Keymo, z którą zrobiłyśmy dwie sesje - zupełnie nowe dla mnie jeśli chodzi o klimat i stylizację. 

Nie pierwszy już raz miałam okazję ubrać Paruska - tym razem dla Adama Romanowskiego ;)

Zza minimalistycznej, mrocznej i tajemniczej fotografii nareszcie wyłonił się dla mnie Marcin Szpak we własnej osobie, z którym miałam okazję pogadać tak długo, że prawie wszyscy posnęli ;) i mam nadzieję, że nasze zdjęciowe plany w końcu zostaną zrealizowane i zmaterializowane!

Nowym doznaniem była również sesja z przesympatyczną i ciepłą Magdaleną Franczuk, która promieniała i obsypywała wszystkich tonami komplementów  wyciągając tym samym uśmiech nawet zza najczarniejszej, gradowej chmury myśli ... ;)

Niestety nie wszystkich jestem w stanie wymienić - nie sposób było się poznać. Mimo obietnic nie wszyscy byli obecni... a reszta niech zostanie milczeniem ;)


fot: Agata Serge


fot (mokry kolodion) : Witold Wyrwa

backstage - Keymo i Julia
warkocze: Spider and Wolf
spódnica: M.unique
bluzka: Gotlip
gorset: Dorota Woytasiewicz
backstage - Keymo i Julia
spódnica: M.unique
bluza: Gotlip
fot: Magdalena Franczuk
bielizna: Rilke
backstage - Kalua i Martyna Parus
sukienka: Judyta Rybka
backstage - Keymo i Kasia
bielizna: Rilke
biżuteria: icoalyou.com
pończochy: FIORE Hosiery

Ten post został dodany środa, 21 stycznia 2015 i został oznaczony tagiem , , , , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Jedna odpowiedź na “ XI Plener fotograficzny w Michałowicach ”