Fun Fashion II we Wrocławiu

prowadząca - Ilona Felicjańska
W sobotę (12 października) w patio klubu Manana odbyła się już druga edycja imprezy modowej Fun Fashion. Tak jak poprzednio patio zostało sprawnie przearanżowane na wybieg dla modelek, gdzie swoje kolekcje zaprezentowali młodzi polscy projektanci. Kolejne wyjścia należały do: FuKu, Black Rooster, Katarzyny Rusak, Gavela, Le Blakk oraz butiku DNA Art & Fashion.
Stylizowałam do pokazu Katarzyny Rusak, która tym razem poza biżuterią zaprezentowała również najnowszą kolekcję kamizelek ze zdobieniami z zamka błyskawicznego. Z tego też względu podczas trzech pierwszych pokazów byłam na backstage'u i czekałam na naszą kolej :)

Kamizelka i dodatki Katarzyna Rusak w stylizacji Ewy Michalik

Przerwy pomiędzy pokazami wypełniały wokalne występy uczestniczki programu X-Factor - Joanny Kwaśnik, która swoim głosem i charyzmą rozgrzewała publiczność.

Koronkowa suknia z kolekcji Le Blakk

Pisałam to już wcześniej i dalej potwierdzam, że jest to bardzo interesująca impreza na modowej mapie Wrocławia. Widać, że organizatorzy wzięli sobie do serca uwagi po ostatniej edycji. Patio zapełnione prawie do granic możliwości również świadczy o poziomie i randze wydarzenia. Profesjonalne pokazy to w dużej mierze zasługa modelek z agencji SPP jak również całego zespołu. Jestem przekonana, że pytaniem nie jest "czy?" ale "kiedy?" odbędzie się Fun Fashion z numerkiem 3 i jaki tym razem będzie motyw przewodni?

Szerszy opis projektantów oraz pełna relacja FUN FASHION na fotomody.pl

pokaz kolekcji Le Blakk - Ilona Felicjańska, Kasia Hubers

organizatorka: Beata Sałek i prowadząca: Ilona Felicjańska

zdjęcia: Jarosław Jakubczak
źródło: Naszemiasto.pl

Ten post został dodany wtorek, 15 października 2013 i został oznaczony tagiem . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze