Fashion Democracy we Wrocławiu!

W miniony weekend galerię handlową Magnolia Park opanowali fani mody. Oprócz młodych projektantów, ciekawych ubrań i dodatków, podczas Fashion Democracy można było skorzystać z rad stylistów i dobrać odpowiedni dla siebie makijaż.

Imprezę prowadził młody aktor Maciej Musiał znany z serialu Rodzinka.pl oraz stylistka gwiazd - Magda Zabierzowska.

W sobotę na scenie odbywały się konkursy oraz dyskusje z blogerkami, które udzielały rad dotyczących mody. W konkursie na stylizacje, polegającym na stworzeniu wyjątkowej stylizacji złożonej z ubrań i dodatków zaprojektowanych przez uczestników Fashon Democracy, wzięło udział pięć blogerek: Mullan Style, IrminaStyle, Isabel Drafts, Meri Wild i Anies Brand. Nagrodę główną w wysokości 1000zł za najlepiej skomponowany zestaw wygrała autorka bloga IrminaStyle - Irmina Kuźniak.

Oprócz konkursów i wywiadów przeprowadzanych z młodymi projektantami na scenie, dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska, z oryginalnymi ubraniami, ozdobami do włosów, okularami czy butami – zarówno eleganckimi szpilkami jak i ręcznie robionymi trampkami z Peru.

Jedną z ciekawszych kolekcji zaproponowały dziewczyny z {basic station} - Agnieszka Zawada i Ola Kolankowska. Ubrania z Basic Station występują zawsze w trzech kolorach szarości, bieli i czerni, przez co są bardzo uniwersalne.

Dużą uwagę przyciągnęło też stoisko MYS Fashion, marki ręcznie wykonanych szpilek. MYS różnią się od innych szpilek  tym, że dzięki specjalnie zaprojektowanym dodatkom można zmieniać ich wygląd w zależności od okazji i stroju.

Duże zainteresowanie wzbudziło też stoisko butów Inkkas. Kolorowe trampki są produkowane ręcznie w Peru, przez tamtejszych Indian, z tradycyjnych południowoamerykańskich tkanin. Udało mi się porozmawiać z przedstawicielką firmy Amazonikka, która jest oficjalnym dystrybutorem butów Inkkas w Polsce.

Moją uwagę przyciągnęły również stoiska: Runo, Ploonk, Milate  :)

Szerszy opis imprezy, galeria zdjęć i wywiad z Niną Fokczyńską na fotomody.pl 

Maciej Musiał i Nina Fokczyńska
Maciej Musiał i Inkkas Shoes
Konkurs Stylizacyjny
Stoisko Inkkas Shoes
Stoisko {basic station}
Stoisko MYS Shoes
Stoisko RUNO

Ten post został dodany piątek, 26 lipca 2013 i został oznaczony tagiem . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Jedna odpowiedź na “ Fashion Democracy we Wrocławiu! ”

  1. Awww, this is so beautiful, honey ^__^

    Many kisses,

    Nicole

    www.nicoleta.me

    OdpowiedzUsuń