Relacja z Wroclove Fashion Wake 2013

W sobotę na terenie wrocławskiego Wake Parku odbyła się plenerowa impreza modowa. Wroclove Fashion Wake to pokazy mody, konkursy, pokazy teatru ognia i przede wszystkim dobra zabawa!

Na wybiegu, którym stał się tymczasowo pomost na wodzie, swoje kolekcje zaprezentowali: Ola Topczewska, WFFP by Alex Beryll, SZARAKOWO FASHION, Confashion, Natalia Wojtanowska, Joanna Prusakowska, Olivia Zmysłowski, Katrina Ciupiak. Ciekawe i niecodzienne rozwiązanie wybiegu na wodzie w połączeniu z dobrą muzyką i, jak na plenerowe warunki, nienagannym nagłośnieniem tworzyły przyjemny klimat. Na imprezie panowała luźna atmosfera, typowy wieczorowy dresscode zastąpiony został przez gości zwiewnymi sukienkami lub w bardziej sportowym wydaniu - spodenkami i koszulkami z ciekawymi nadrukami. Niestety na wybiegu wbrew zapowiedziom nie pojawiła się Justyna Pawlicka (uczestniczka tegorocznej edycji programu TOP MODEL).

 
W przerwie pomiędzy pokazami odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez sponsorów wydarzenia. Korzystając z okazji chciałam zobaczyć mocno rozreklamowaną wystawę fotografii, jednak udało mi się znaleźć tylko jedno zdjęcie. Fotografia nie dość, że w małym jak na wystawę w takim miejscu i warunkach formacie, to jeszcze niestarannie przyklejona do zewnętrznego banneru reklamowego. Zamiast podpisu poniżej umieszczone były wizytówki autorów, jeśli miała to być promocja młodych artystów to okazała się raczej mało efektywna.


Pokaz teatru ognia wbrew wielkim oczekiwaniom niestety nie był na tyle spektakularny, jakby się można było spodziewać. Nie mam tutaj na myśli umiejętności tancerzy, a raczej fatalne nagłośnienie na tyłach beach baru. Dobrze przygotowany i zabezpieczony obszar oraz starania artystów zdały się na nic przy muzyce, którą był w stanie zagłuszyć nawet cichy komentarz z widowni.


Podczas imprezy swoje projekty prezentowały marki zajmujące się zarówno produkcją dodatków, odzieży jak i obuwia. Do samego końca wytrwali przedstawiciele marki obuwniczej Inkkas, Katarzyna Rusak ze swoją biżuterią wykonaną z zamków błyskawicznych, oraz Adela Surowiecka z minimalistycznymi torebkami.Na zakończenie Wroclove Fashion Wake wystąpił uczestnik zeszłorocznej edycji programu X-factor - Paweł BIBA Binkiewicz. Wraz ze swoją gitarą, niesamowitą energią i ogromnym poczuciem humoru zaśpiewał jako gwiazda wieczoru. 


Mimo kilku technicznych niedociągnięć goście byli bardzo pozytywnie nastawieni i bawili się do rana przy Wake Parkowym beach barze i muzyce serwowanej przez dj’a Kuba Lib  oraz Gulek & Vexam - liquid drum'n'bass.


Moja relacja została opublikowana również na portalu DlaStudenta.

Ten post został dodany wtorek, 25 czerwca 2013 i został oznaczony tagiem . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze