Relacja z IV edycji Bitwy na Pędzle

W piątek (28 czerwca) w klubie Casa de la Musica odbyła się "Bitwa na Pędzle". Ogólnopolski konkurs skierowany do wizażystów i stylistów odbył się już po raz czwarty. Tematem tegorocznej edycji była "Disco Diva", czyli prezentacja gwiazdy estrady beztroskiej dekady pełnej szalonej zabawy z lat 70-tych.

Nagrodę główną, maszynę do wykonywania makijażu metodą bezdotykową (airbrush) wygrała Marta Gajda. Drugie miejsce zajęła Barbara Niemczyk a trzecią nagrodę otrzymała Aleksandra Byra. Nagrodę publiczności otrzymała Klaudia Zięba.

Wszystkie prace nawiązywały do tematyki disco z mocnym akcentem kontrolowanego kiczu. Niestety niektóre uczestniczki zbyt mocno poniosła fantazja i interpretacja tematu okazała się zbyt dużym wyzwaniem a kicz wyrwał się spod kontroli.

"Bitwa na pędzle" to ciekawe wydarzenie umożliwiające uczestniczkom zaprezentowanie swoich umiejętności wizażowych i stylizacyjnych. To również doskonała okazja do interpretacji tematu i rozwijania kreatywności.

Pełna relacja oraz zdjęcia dostępne są na fotomody

Jury w składzie: Ewa Grzelakowska-Kostoglu, Marta Morawiecka, Sylwia Kalinowska

I miejsce - Marta Gajda

II miejsce - Barbara Niemczyk

III miejsce - Aleksandra Byra

Nagroda publiczności - Klaudia Zięba

Ten post został dodany sobota, 29 czerwca 2013 i został oznaczony tagiem . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze