Modowa Bitwa Miast - sesja zdjęciowa


Wyniki - Modowa Bitwa Miast - Wrocław


Dzięki waszym głosom zajęłam 5-te miejsce w konkursie organizowanym przez portal - www.naszemiasto.pl 
Dzisiaj wzięłam udział w finałowej sesji zdjęciowej - TOP 5. 
Na przygotowaniach do sesji pojawili się dziennikarze z Nasze Miasto Wrocław, żeby zrobić kilka zdjęć z backstage'u i porozmawiać ze mną o konkursie i stylizacjach, które przygotowałam.  
sukienka: Olga Szynkarczuk
naszyjnik: Patka Smirnow


Ewa Michalik, zdobyła niemal 12,5 tys. głosów, dzięki czemu uplasowała się na piątym miejscu w Modowej Bitwie Miast.

Absolwentka dziennikarstwa, która na co dzień stylizuje do teledysków i sesji zdjęciowych, dziś sama oddała się w ręce specjalistek. Makijaż wykonała Donata Putz, wizażystka Pure Allure. Oprawą zdjęciową w studiu fotograficznym Iluminacja w D.H. Feniks zajęła się Klaudia Kin. 

Sesji przyglądała się także nasza mentorka, Monika Grelewicz. Bardzo podobały jej się stylizacje Ewy, zwłaszcza masywny, czerwony naszyjnik. - Dodaje charakteru delikatnej urodzie Ewy - oceniła fachowym okiem Mia. - Przyglądając się z boku jako mentor odnajduje w stylizacjach dziewczyn niezwykła dawkę modowej energii. Każda z nich prezentuje inny styl, osobowość, ale łączy je jedno: zamiłowanie do mody i dobrego stylu - podsumowała wszystkie zwycięskie dziewczyny Mia Look. 

Ten post został dodany wtorek, 16 kwietnia 2013 i został oznaczony tagiem , . Możesz śledzić odpowiedzi poprzez kanał RSS 2.0 . Możesz zostawić odpowiedź .

Komentarze